Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěchy BC Mistřín za sezónu 2019/2020

Opět jsme získali několik prvenství a cenných umístění !!

article preview

S velkým potěšením můžu oznámit že BC Mistřín se opět velice dobře umístilo tuto sezónu v souteži boxu Jihomorovaského kraje. Samozřejmě hlavně díky našim hostujícím bratrům ze Slovesnka tj. BC Holíč, SKP Skalica a BC Skalica Jožky Hrnčiříka, jejichž borci a borkyně, spousta z nich reprezentanti SR, pravidelně soutěží na naší OL a získavají cenné body. Také ale i díky nekolika nástupům Mistřínských odchovanců. Díky tomu teď můžeme slavit úspěch !! V kategorii skolní mládeže a připravky jsme se pro tuto sezónu umístili na krásném 2. mistě. V kategorii kadetů jsme bohužel na první tři příčky nedosáhli a skončili jsme až na 7. místě. V kategorii juniorů jsme pouze o jedinný bod zaostali za BC Těmice, ale i tak jsme obsadili krásné 3. místo !! V kategorii můžu, a to je ta nejlepší zpráva, jsme soutěž tuto sezónu vyhráli s krásnými 41 body, kdy jsme jednoznačně o 22 bodů udrželi prvenství před BC Brno !! Poté v kategorii školní mládeže žen jsme obsadili 1. místo, v kategorii kadetek 1.místo a v kategorii juniorek 3. místo !!

Děkujeme tímto všem co se na tomto úspěchu podíleli a nechť další sezóny přinesou i další úspěchy a to klidně i individuální ... Boxu zdar !      pk