Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těmice 24.- 25.10. 2009

25. 10. 2009

 

 V termínu 24. - 25.10. 2009 proběhlo v Těmicích oblastní kolo v boxu všech kategorií.

 

Za náš oddíl se zúčastnili oba Patrici - Kobliha a Chvátal. 

 

Patrik Kobliha ve váze do 64 měl velmi těžkého o 13 let staršího soupeře JUGDERA Bazargura (30let) z Mongolska,  Obrazek na kterého nestačil především po stránce fyzické a prohrál ve 2. kole RSC, když byl 2x počítán, přestože na tréninku byl docela v pohodě  ......                    Obrazek

     

   Patrik Chvátal ve váze do 75 kg prohrál rovněž ve 2.kole RSC, když byl rovněž 2x počítán po tvrdých úderech soupeře, který byl KNÍŽE Jiří z Gauneru Jihlava. Je však nutné dodat, že se mu opět otevřelo zranění nosu.

Co závěrem - naši borci se nepoložili, jako tomu bylo dříve několikrát v minulosti, avšak naplno se projevila velmi slabá fyzická výkonnost, na kterou se budeme muset daleko více zaměřit !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář