Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oblastní liga MISTŘÍN 30.11. 2013

1. 12. 2013
V sobotu 30.11. 2013 se konalo 5. kolo Oblastní ligy kadetů, juniorů a mužů v boxu, které pořádal náš oddíl. Přijelo na 60 boxerů, ze 14 oddílů, z celé jižní Moravy, od Olomouce přes Brno až po Znojmo. Celkem se uskutečnilo 27 utkání.
Domácí oddíl postavil do ringu 12 boxerů.
Ke svému třetímu utkání nastoupil jako první do ringu náš nejmladší boxer Šimon Bochýnek proti Weinbrennerovi z oddílu Muay Thai Brno. Ve velmi vyrovnaném a bojovném utkání mu oplatil porážku z minulého kola v Prostějově a zvítězil na body. Přitom Weinbrenner má již za sebou 7 utkání.
Neskutečná radost :

p1020861.jpg

Dalším úspěšným boxerem byl Lukáš Hubáček, který s přehledem vybodoval Píšeho z KO Brno a zvítězil počtvrté v řadě, což může být dobrým příslibem pro blížící se Mistrovství ČR juniorů. Lukáši, jen ta fyzička ? Snad se to o vánočních svátcích doladí. Nebo až v Roštíně ?
 
 
 
p1020867.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po delší pauze se do ringu vrací Patrik Kobliha, naše dlouholetá opora, kterému los přidělil Koláře z Dynama Svitavy. Kolář, který se v současnosti připravuje na Mistrovství ČR mužů, byl nejtěžším soupeřem a ve velmi vyrovnaném souboji zvítězil nakonec domácí Patrik Kobliha nejtěsnějším rozdílem na body.
 
 No a byl i v televizi :
 
 
 
 
kolar-kobliha.jpg
 
 Až ho musel Kolář odnést z ringu !
 
 
 
p1020884.jpg
 
 
Jako další nastoupili v "bratrovražedném boji" Štěpán Ondříšek s Ivošem Příkazským, kde zaslouženě zvítězil zkušenější Ivoš Příkazský.
V poli poražených tak zůstal David Kot, který měl velmi tvrdého soupeře Ivachova z Gambáre Olomouc. Svým výkonem však nezklamal, když odboxoval všechny  tři kola a prohrál na body.
Za zmínku ještě stojí vítězství našeho hostujícího Marka Michálka, který zvítězil v oboustranně velmi tvrdém zápase na body, proti daleko zkušenějšímu Škrabalovi z Moravanu Prostějov.
Celkově mistřínští boxeři nakonec získali 9 vítězství a jen 3x odešli z ringu poraženi na body, když domácímu Patákovi po jasně vyhraném zápase s Petříčkem z BC Kroměříž přiřkli rozhodčí vítězství Petříčkovi.
A největším plusem jsou stále se lepšící výkony mistřínských boxerů, což je příslibem do dalších kol oblastní ligy.
 
p1020875.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Závěrem  bych ještě upozornil na lepšící se výkony  rozhodčích.
Především nováček Martin Dolina který se v ringu pohyboval skoro jako doma a rovněž při rozhodování u stolku bodového se od minulého kola také kvalita jeho rozhodování zlepšila. Koláčky a domácí prostředí jistě udělají svoje . . .
 
...tak kde jsou další ...
 
 

 A spokojeno bylo i přes 100 platících diváků, kteří si také přišli na své . . .

Akorát ty rukavice jsou tak trochu obráceně ! ! !

p1020862.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže zase na jarním kole v březnu 2014  ! ! !

                                              

                                                 džej ef

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář