Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství republiky juniorů 2016

10. 4. 2016

Ve dnech  8.-10. dubna 2016 se konalo Mistrovství republiky v boxu juniorů v Českých Budějovicích. Náš oddíl poslal do bojů o mistrovský titul jednoho zástupce a to Šimona Bochýnka ve váze do 56 kg. Ten ve vylučovacích bojích porazil s přehledem na body Romana Voloschuka z BC Star Plzeň, avšak v boji o postup do finále narazil na nejzkušenějšího boxera ve skupině Jana Forejtka z Pražského rohovníku, loňského mistra republiky. Ten ve své dosavadní kariéře z 33 odboxovaných utkání 27 zvítězil a i letos se nakonec zase stal Mistrem republiky. Těžšího soupeře Šimon Bochýnek nemohl dostat a přesto, že boxoval velmi bojovně, soupeř byl nad jeho možnosti a Šimon prohrál na body a tak si odváží z Mistrovství republiky zaslouženě bronzovou medaili za 3.místo, což je nejen pro něho, ale i pro náš   zasloužený úspěch, na kterém má nemalý podíl   náš zkušený boxer a současně i nový mladý trenér, Patrik Kobliha.

Šimonovi gratulujeme a do dalších utkání přejeme hodně úspěchů ! ! !

mr-skupina.jpg