Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé kolo 5.únor 2011 - Kroměříž

8. 2. 2011

Do Kroměříže  nakonec vyjely dva naše pilíře Patrik Kobliha a Jirka Flajsar.

Patrikovi vylosovali soupeře, že snad  těžšího ani nemohl dostat. Byl to Rosťa Rajda z  BC Poruba. Rajda je asi o 7 let starší, velmi zkušený boxer, který má na svém kontě přes 120 zápasů, byl mistrem republiky a na svém kontě má zápasy v extralize a také zaznamenal úspěchy na mezinárodních turnajích. Zpočátku Patrik boxoval s respektem, ale od druhého kola a zvláště ve třetím kole mu byl docela dobrým soupeřem a nebýt zbytečných obav   , možná se utkání vyvíjelo jinak. Nakonec prohrál na body, ale myslím, že to bylo jedno z jeho nejlepších utkání a určitě se nemá za co stydět    ! ! !  

Jen za ten zcela jistě zbytečný respekt   ? ? ?

 

   Jirka měl za soupeře Pavelku z BC Kroměříž, se kterým se zná ze soustředění z Roštína, kde spolu i boxovali a který má i přibližně stejný počet zápasů a oba se řadí ještě mezi začínající boxery.
   Jirka, přestože se na  trénincích snaží a dře,  nepředvedl svůj standart, byl pasivnější a boxoval zbytečně zakřiknutě ! ! !  Jako hlavní slabinou ale už nebyla ani tak fyzička, jako spíše některé . . .   a počítáme, že do dalšího kola se to zlepší !
 
 

                                                                                                                                                             jf