Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 19. března 2011 u nás ...

28. 3. 2011

 

Náš oddíl Boxclub Mistřín pořádal 19. března 2011 další kolo oblastní ligy boxu kadetů, juniorů a mužů.  Kola se zúčastnilo rekordních téměř 60 boxerů, kteří vytvořili neskutečných 28 dvojic z 15 oddílů. I účast diváků byla nevídaná – 80 platících diváků, kteří vytvořili v Sokolovně ve Svatobořicích vynikající atmosféru a hala doslova praskala ve švech.
Za Boxclub Mistřín nastoupili nastoupili tři boxeři.
Franta  Poláček nastoupil jako první ke svému prvnímu utkání  proti Smrčkovi ze Znojma. V atraktivním utkání Franta, u kterého se projevila absence sparingů způsobená předchozím zraněním nakonec podlehl na body, přesto zaboxoval velmi pěkně a jeho výkon je příslibem do dalších zápasů.
Jirka  Flajsar  nastoupil jako druhý proti Marešovi z Gauneru Jihlava. Jihlavští boxeři jsou známí svou vytrvalostí a tvrdostí. Jirka  však zúročil svoji tvrdou přípravu a nasadil velmi ostré tempo, které vydržel celý zápas a soupeře jako v minulém kole doslova smetl z ringu a jasně vyhrál na body.
Patrik Kobliha nastoupil jako  poslední. Je to náš nejzkušenější boxer a měl za soupeře Lasovského z Prostějova. Ten měl sice podstatně méně zápasů, nicméně je o hlavu vyšší a boxoval velmi chytře a Patrika  nepustil díky výškové převaze k tělu a zaslouženě zvítězil na body. Patrik se sice snažil, avšak zůstal daleko za svými výkony v minulých utkáních, kde měl podstatně těžší soupeře ...